Батька-пияка засудили за знущання над донькою на Львівщині

Мостиський районний суд Львівської області за участі прокурора розглянув у відкритому засіданні матеріали кримінального провадження про обвинувачення гр. Х. у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Про це повідомляє МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Суд встановив: обвинувачений Х., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у своєму житловому будинку, що в с. Малнівська Воля Мостиського району, під час конфлікту з своєю дочкою О.  наніс їй  удари кулаком в обличчя, а також – шарпав її та тягнув за руки.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у спричиненні ушкоджень потерпілій заперечив повністю, однак пояснив, що конфлікт з потерпілою виник через мобільний телефон: мовляв, донька пошкодала його та нанесла першою йому удар по голові, в результаті чого у нього пішла кров, а тому він зловив її за руки та штовхнув на стіну, де вона, можливо, і одержала тілесні ушкодження. Також обвинувачений в судовому засіданні заперечив покази свідка, (яка вказала, що обвинувачений  вдарив дочку в обличчя рукою) та вказав, що «коли я бив дочку, то її (свідка) в хаті не було». Ствердив, що той день вживав спиртне, але п’яний не був.

Показ матері слова дочки підтвердив: вона була на подвір’ї та почула крики в хаті, а тому побігла туди, де побачила, що її чоловік шарпав за руки з дочку та при цьому наніс їй удари рукою в обличчя. Ніс в дочки був розбитий до крові. Тоді вона їх розборонила, а дочка пішла до сусідки та викликала поліцію. Чоловік був п’яний, а тому – й виник конфлікт.

Мостиський районний суд визнав винуватим гр. Х. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та засудив його до покарання у виді 180 годин громадських робіт.