Батька-пияка засудили за знущання над донькою на Львівщині

Мостиський районний суд Львівської області за участі прокурора розглянув у відкритому засіданні матеріали кримінального провадження про обвинувачення гр. Х. у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Про це повідомляє МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Суд встановив: обвинувачений Х., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у своєму житловому будинку, що в с. Малнівська Воля Мостиського району, під час конфлікту з своєю дочкою О.  наніс їй  удари кулаком в обличчя, а також – шарпав її та тягнув за руки.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у спричиненні ушкоджень потерпілій заперечив повністю, однак пояснив, що конфлікт з потерпілою виник через мобільний телефон: мовляв, донька пошкодала його та нанесла першою йому удар по голові, в результаті чого у нього пішла кров, а тому він зловив її за руки та штовхнув на стіну, де вона, можливо, і одержала тілесні ушкодження. Також обвинувачений в судовому засіданні заперечив покази свідка, (яка вказала, що обвинувачений  вдарив дочку в обличчя рукою) та вказав, що «коли я бив дочку, то її (свідка) в хаті не було». Ствердив, що той день вживав спиртне, але п’яний не був.

Показ матері слова дочки підтвердив: вона була на подвір’ї та почула крики в хаті, а тому побігла туди, де побачила, що її чоловік шарпав за руки з дочку та при цьому наніс їй удари рукою в обличчя. Ніс в дочки був розбитий до крові. Тоді вона їх розборонила, а дочка пішла до сусідки та викликала поліцію. Чоловік був п’яний, а тому – й виник конфлікт.

Мостиський районний суд визнав винуватим гр. Х. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та засудив його до покарання у виді 180 годин громадських робіт.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району