Городок відвідали з соціальним візитом

27 квітня   2017 року в рамках заходів соціального супроводження прийомних сімей директор  Городоцького районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей, молоді (І.Дацко) спільно  начальником  служби у справах дітей Городоцької райдержадміністрації (Є.Магерус)  здійснили соціальні візити  в прийомні сім’ї Штойко Л. та Процишин М. у с.Заверещиця Городоцького району. Для обговорення питання навчання  прийомних дітей    відбулася зустріч з директором Заверещицької ЗОШ І-ІІІст «Берегиня» (М.Ривак), про це пише сайт Городок Сьогодні.

Одночасно фахівці із соціальної роботи  спільно із  психологом Городоцького тер центру відвідали сім’ї учасників АТО, які проживають в с.Повітно для надання допомоги  психологічного та соціально-економічного характеру.

Цього ж дня фахівці із соціальної роботи  спільно із спеціалістами служби у справах дітей здійснили соціальні візити в сім’ї, які перебувають на обліку соціальних установ, як такі, що опинилися  в складних життєвих обставинах с.Грімне, м.Комарно, с.Зашковичі.  З батьками проведено бесіди щодо  забезпечення належних умов проживання, харчування, навчання та  догляду за дітьми. Батькам  наголошено про  цільове використання державної соціальної допомоги при втраті годувальника, безпечне поводження з електроприладами в  помешканнях та відповідальність за  залишення малолітніх дітей вдома без нагляду дорослих.