Львівські педагоги переймали досвід словацьких колег

У Львові завершився семінар-тренінг з лісової педагогіки

У Львові завершився семінар-тренінг з лісової педагогіки у рамках словацько-українського проекту “FORSOC: Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів”. Дводенні навчання відвідали представники обласного управління лісомисливського господарства та державних лісгоспів, які працюють у сфері лісового навчання і освіти школярів, а також педагоги шкільних і позашкільних навчальних закладів. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА, пише ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Львів.

“Програма семінару передбачала теоретичну і практичну складові, у тому числі й роботу в групах, – розповідає начальник обласного управління Анатолій Дейнека. – А основною метою заходу було поширення кращого досвіду із сучасних підходів роботи з дітьми та молоддю серед лісівників Карпатського регіону, які залучені до системи шкільних лісництв”.

Своїми напрацюваннями у сфері лісової педагогіки з українськими колегами поділилися “лісові” педагоги зі Словаччини та представники ГО “Форза”. Учасникам семінару представили досвід Національного Лісового Центру (м.Зволен, Словаччина), а також навчальні матеріали та обладнання, які допомагають лісовим педагогам у їх роботі. На завершення 35 представників лісового господарства і вчителів Львівщини отримали сертифікати за участь у семінарі-тренінгу.

“Тренінг для всіх учасників став натхненням і обміном досвіду, який у подальшому буде застосовуватись у лісовому та екологічному навчанні українських дітей”, – додав Анатолій Дейнека.

Зазначимо, що проект FORSOC реалізовує громадська організація Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону “Форза” спільно із партнерами Словаччини, України та Норвегії в рамках програми: “SK08 Транскордонна співпраця” Норвезького фінансового механізму 2009-2014.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району