Львівський адвокат вимагав від людей хабарі – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ Львівський адвокат вимагав від людей хабарі

Львівський адвокат вимагав від людей хабарі

Неправомірну вигоду захисник прав громадян вимагав за закриття провадження по адміністративним справам. Частина коштів призначалася суддям, передає ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Національної поліції України встановили, що адвокат на “безоплатній” основі допомагає громадянам вирішувати судові питання.

Слідчими прокуратури за фактом вимагання неправомірної вигоди було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили: адвокат у межах розгляду адміністративних протоколів, складених за скоєння дорожньо-транспортної пригоди та керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння, за закриття провадження вимагає 1,2 тисяч доларів США. Частина коштів призначалася суддям райсуду, які розглядають вказані протоколи.

Окрім того, раніше захисник прав громадян обіймав посаду помічника одного із суддів.

24 січня, працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали адвоката неподалік від районного суду м. Львова.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки