Моршин у трійці переможців конкурсу на реконструцію парку

У цьому році місто Моршин в трійці пеможців конкурсу «Найкращі практики місцевого самоврядування».

Про це повідомили у Моршинській міській раді, пише МОРШИНА СЬОГОДНІ з посиланням на ІА ZIK.

Місту-курорту Моршин вдалолося потрапити в трійку переможців, оскільки успішно вдалося реалізувати проект з реконструкції пам’ятки садово-паркового мистецтва Парку-курорту.

Відбудова парку відбувалася у рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна із залученням міжнародної технічної допомоги та Державного фонду регіонального розвитку. Місто здобуло новий соціальний об’єкт та грандіозний досвід співпраці з іноземними державами, яким тепер може сміливо поділитися з іншими містами України.

Саме завдяки даній практиці з більш ніж 100 заявок, що були надіслані на конкурс, Моршин потрапив у трійку лідерів.

Нагадаємо, організатором конкурсу «Найращі практики місцевого самоврядування» третій рік поспіль є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у партнерстві з Радою Європи, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

Метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення найкращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).