На Бродівщині відбулася зустріч з постраждалими під час революції Гідності

24 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Адамець зустрівся з бродівчанами -учасниками революції Гідності, які отримали поранення під час подій на Майдані, передає сайт БРОДИ СЬОГОДНІ з посиланням на офіційний сайт Бродівської РДА.

Також у цій зустрічі взяли участь заступник головного лікаря з лікувальної роботи (медична частина) Оксана Кукулка, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гащак, директор Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Марія Гриневич, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Бродівського районного центру зайнятості Оксана Мерзіна.

На зустріч з представниками районної влади прийшли троє хлопців, двоє з яких, після подій на Майдані, стали учасниками АТО на Сході України. Під час розмови було окреслено основні потреби для забезпечення нормального життя поранених, а саме: одному з них необхідні дорогі ліки, двом іншим – гідна робота, а головне – увага суспільства. Детально розповів хлопцям про їх соціальні гарантії Ігор Гащак, який наголосив також про перспективи їх участі в суспільному житті, зокрема, співпрацю з органами влади на місцях, з навчальними закладами, громадськими організаціями. Керівники структурних підрозділів, присутні на зустрічі, дали роз’яснення і консультації з  різних напрямків: медичного забезпечення, працевлаштування, соціального обслуговування. Підсумок зустрічі підвів Володимир Адамець. Він наголосив, що двері кабінетів керівників району завжди відкриті для учасників Майдану, АТО, всіх тих, кому ми зобов’язані спокійним життям, і закликав присутніх до співпраці у боротьбі з байдужістю, до активного життя і вирішення всіх наболілих проблем. Також було обговорено план поїздки поранених учасників Майдану в обласний центр на зустріч з головою Львівської облдержадміністрації, яка відбудеться в суботу, 28 січня.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району