На Львівщині батьки поскаржилися на вчительку, яка б’є їхніх дітей

У селі Ставчани на Львівщині кілька учнів заявили, що їх на уроці побила вчителька української мови. Обурені батьки вже написали відозву до правоохоронців. Натомість у школі заперечують, що педагог чинила насильство щодо дітей, пише сайт ПУСТОМИТИ СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Я сидів на уроці і план не написав. Вона підійшла і мене головою вдарила об парту», ­– розповів учень 6-го класу Ярослав Кузнярський.

Школярі кажуть, що із жахом ідуть на урок української мови і літератури, бо вчителька частенько їх лупцює. Батьки, наслухавшись таких історій, звернулися до районного відділу освіти. Вони вимагають звільнити педагога.

«Проти вчительки виступили семеро батьків, які підписали заяву. То було раз, що вона вдарила. Потім вона в дітей пробачення просила, що такого більше не робитиме. Утім буквально за місяць знову стався такий інцидент», – стверджує Василь Кузнярський, батько школяра.

Учительку, яку звинувачують діти та батьки, звуть Наталією Цибух. Жінка працює у школі вже 50 років і запевняє, що дітей не била. Лише інколи підвищувала голос, бо клас, мовляв, важкий.

«Я до дитини навіть не доторкнулася. Я часто ходжу поміж рядами, дивлюся, як учні виконали домашнє завдання.  Так було і той раз. Я підійшла і, може, до тієї дитини нахилилася, але нікого не вдарила», – розповідає Наталія Цибух.

На захист вчителя стали інші батьки. Кажуть, Ярослав Кузнярський та Святослав Дунець, чиї батьки вимагають звільнення педагога,  часто порушують дисципліну на уроці.

«Дочка мені сказала, що агресії вчитель не проявляв. Це могла бути нервозність, щоб ту ситуацію в класі взяти під контроль. Моя дочка постійно жаліється, що діти зривають урок. Є група хлопців, які затівають між собою такі перегуки, чим заважають на уроці», – каже мати учениці 6-го класу Наталія Демчишин.

Дирекція оголосила педагогу догану. Запевняють, це вперше батьки поскаржилися на вчительку. Раніше жодних нарікань не було.

«Я не можу сказати, що Наталія Олексіївна – поганий вчитель. Вона вчитель високого класу, ще й громадський діяч», – розповідає заступник директора школи Надія Качмарик.

Чи била вчителька дітей, тепер з’ясовує поліція. Батьки написали заяву у правоохоронні органи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району