На Львівщині незоконно вирубали лісу на суму 7 млн гривень

До лісооборудки причетні два керівники підприємств, лісничий та майстри лісу. Незаконно вирубаний ліс на територіях БітлянськогоЛімнянського, Прикарпатського та Надсянського лісництв експортували за кордон.

Перевіряючи законність порубки лісового фонду на території Карпатського регіону, оперативники Управління захисту економіки виявили ряд порушень,

Вони встановили, що на територіях Бітлянського, Лімнянського, Прикарпатського та Надсянського лісництв незаконно вирубали понад тисячі кубів лісу, чим завдали державі збитків на суму понад 7 мільйонів гривень, повідомляють НОВИНИ МІСТА ЛЕВА.

За даним фактом прокуратурою області було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування працівники УЗЕ та прокуратури встановили підозрюваних. Це два директори лісопідприємств, лісничий та два майстри лісу. На підставі лісорубних квитків здійснили порубки деревини, проведення якої не передбачалась матеріалами лісовпорядкування, а вік дерев взагалі не дозволяв це проводити, а також приховали незаконну порубку. За попередньою інформацією даний ліс експортували за кордон.

22 липня співробітники Управління захисту економіки спільно з прокуратурою провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання фігурантів, а також на території лісгоспів.

Вилучено документи фінансово-господарської діяльності, які свідчать про те, що незаконно зрізаний ліс було експортовано за кордон. Також правоохоронці вилучили печатки лісопідприємств, в тому числі ті, які б мали бути знищені та печатки інших суб’єктів господарювання.

Прокуратурою Львівської області всім учасникам кримінального правопорушення повідомлено про підозру за ч.2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

На даний час у суді розглядається питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжного заходу.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району