На Львівщині презентували фан-клуб Андрія Кузьменка – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ На Львівщині презентували фан-клуб Андрія Кузьменка

На Львівщині презентували фан-клуб Андрія Кузьменка

У м. Новояворівську Яворівського району презентовано фан-клуб українського співака, лідера групи «Скрябін», письменника, телеведучого, продюсера, актора світлої пам’яті Андрія Кузьменка, який починав свій творчий шлях саме в цьому місті, де навчався в школі №1.

Про це повідомляє ЯВОРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

З його слів, фан-клуб Андрія Кузьменка створено в приміщені-філії  бібліотеки для дорослих м. Новояворівська, а ідейними натхненниками цього проекту – фахівці книгозбірні Р. Сайко та Н. Горбань.

У події взяли участь начальник відділу культури і туризму Яворівської РДА В. Балух, завідувач методичного відділу ЛОУНБ О. Шматько, директор Яворівської районної ЦБС М. Марків, секретар Новояворівської міської ради І. Попик, мешканці міста та бібліотекарі району.

Юні таланти драматичного гуртка «Вишенька» ПК «Кристал»  творчо обрамили захід, згадавши мало відомі факти з життя Кузьми, зачитували уривки інтерв’ю, спогади людей, що знали Андрія Кузьменка. Учасники ансамблю «Водограй» під музичний супровід гітариста С. Касаткіна виконали найпопулярніші пісні співака-земляка.

З привітальним словом до присутніх звернулась директор Яворівської районної ЦБС М. Марків, яка наголосила на відкритості бібліотеки до інновацій.

Нагадаємо, що світлої пам’яті Андрій Кузьменко в юні роки проживав з батьками в місті Новояворівську Яворівського району Львівської області, де навчався у школі №1.

Під час Міжнародного пісенного фестивалю «Молода Галичина-2015» юні співаки Назар Яцишин з Брошнева-Осади, що на Прикарпатті, та Нікіта Коваленко з Хмельницького вийшли на «червону фестивальну доріжку» з портретом Кузьми Скрябіна; казали, що ця світлина для них – оберіг.

А на чільній площі Ринок міста Яворова Львівської області люди постамент пам’ятника Тарасові Шевченку перетворили у символічний меморіал пам’яті новітніх українських героїв – загиблих на Майдані та в зоні АТО краян. До цих портретів долучилася й світлина трагічно загиблого улюбленця яворівчан українського співака, лідера групи «Скрябін», письменника, телеведучого, продюсера, актора Андрія Кузьменка.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки