На Львівщині знайшли фальсифікований алкоголь

Поліція ліквідувала діяльність двох «підпільних цехів» та бази зі зберігання  фальсифікату на 1,2 мільйони гривень, пише ЛЬВІВ СЬОГОДНІ.

Співробітники Управлінь захисту економіки (УЗЕ) у Львівській та Чернівецькій областях протягом доби припинили діяльність двох  «підпільних цехів» та перевалочної бази зі зберігання та дрібнооптової торгівлі фальсифікатом. Вилучено 12,2 тонни фальсифікованих алкогольних виробів та 2,7 тисяч пачок цигарок.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Чернівецькій області ДЗЕ Нацполіції виявили організовану злочинну групу, що займалась незаконним виготовленням підакцизних товарів. До складу групи входило 7 осіб із чітким розподілом обов’язків.

Виробничі «потужності» зловмисників розташовувались на території гаражного кооперативу у місті Чернівці та у двох житлових будинках.

Ділки розливали спиртову суміш у картонні коробки «Bag in Box» та у звичайні пляшки з маркуванням «Nemiroff», «MEDOFF», «ВОЗДУХ», «Козацька Рада», «Пшенична». Пляшки маркувались фальсифікованими марками акцизного податку України.

Вироблений фальсифікат розповсюджувався на території області через своїх реалізаторів – приватних підприємців та фізичних осіб.

У місті Львів оперативниками Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції припинено функціонування «підпільного цеху» та нелегальної бази зі зберігання та дрібнооптового збуту фальсифікованої горілки торгових марок «Слава», «Медофф», «Воздух», «Первак» та «Bag in Box».

Прибутковим бізнесом займались три особи. У орендованих приміщеннях автосервісу та автогаражного кооперативу було організовано збір склотари, змішування спиртової суміші та розлив фальсифікату. Горілку збували через мережу торговельних підприємств.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Працівники Управлінь захисту економіки у Чернівецькій та Львівській областях ДЗЕ Нацполіції та слідчі вилучили 12,2 тонни «алкоголю» та 2,7 тис. пачок фальсифікованих тютюнових виробів.

Загальна вартість вилученого з обігу фальсифікату становить майже 1,2 мільйони гривень.

Джерело: Департамент захисту економіки Національної поліції України

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району