На Самбірщині відбувся турнір з футболу

20 вересня 2017 року в с. Містковичі на базі Містковицької СЗШ І-ІІ ст. відбувся районний традиційний ювілейний ХХ турнір з футболу, приурочений до Дня фізичної культури та спорту на Самбірщині серед СЗШ І-ІІ ст. Спортсмени змагалися за коловою системою, відбулося 10 футбольних матчів (по 15 хв. – тайм).

Повідомляє сайт САМБІР СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Загальнокомандні місця розподілилися таким чином: І місце – Гординянська СЗШ І-ІІ ст., ІІ місце – Луківський НВК, ІІІ місце – Чернихівська СЗШ І-ІІ ст., ІV місце – Містковицька СЗШ І-ІІ ст., V місце – Ваньковицька СЗШ І-ІІ ст. Кращими гравцями у складах команд стали: Микола Хомут – Луківський НВК, Мар’ян Стецьків – Ваньковицька СЗШ І-ІІ ст., Олег Радович – Гординянська СЗШ І-ІІ ст., Василь Мільчановський – Чернихівська СЗШ І-ІІ ст., Ігор Попик – Містковицька СЗШ І-ІІ ст. Кращим гравцем турніру визнано Олега Радовича з Гординянської СЗШ. Спортсмени нагороджені кубками, статуетками, медалями та грамотами від сектору з питань молоді та спорту РДА, солодощами від Містковицької СЗШ І-ІІ. Висловлюємо слова подяки за сприяння в організації та проведені футбольного турніру директору Містковицької СЗШ І-ІІ ст. – Любомирі Біляк та вчителю фізичної культури та спорту – Івану Винаровичу. 

15 вересня 2017 року в м. Самборі (сесійна зала адмінбудинку) Іван Винарович нагороджений грамотою від Самбірської районної державної адміністрації та Самбірської районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток спорту, високий професіоналізм та відданість справі з нагоди урочистого відзначення Дня фізичної культури та спорту і підведення підсумків спортивного футбольного сезону на Самбірщині.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец