На Сокальщині вирішували проблеми району

Перший заступник голови райдержадміністрації провела щочетвергову нараду

9 березня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду за участю керівника апарату Віри Білець, керівників структурних підрозділів та відділів і секторів апарату РДА.

Керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання, передає СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Сокальської РДА.

Начальник фінансового управління РДА зазначила, що за 2 місяці районний бюджет виконано на 89,5%. Протягом березня необхідно мобілізувати понад 10 млн. гривень. 14 березня будуть результати обласного конкурсу мікропроектів, тому необхідно буде вносити зміни до рішення сесії районної ради.

Начальник управління соціального захисту населення РДА повідомив про необхідність створення при райдержадміністрації комісії для визначення додаткових потреб сімей загиблих на шахті «Степова» гірників.

За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації доручила відповідним структурним підрозділам: підготувати листи відповідним службам про необхідність впорядкування залізничних переїздів та встановлення дорожніх знаків в населених пунктах району; наступного тижня провести зустріч з громадськими організаціями району щодо їх участі у написанні проектів МТД; тощо.

Джерело: СОКАЛЬ СЬОГОДНІ