На Стрийщині покарають недобросовісних батьків

Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, зібрано та скеровано у відповідні служби 5 матеріалів для вирішення питання про позбавлення батьківських прав, пише СТРИЙ СЬОГОДНІ.

Як розповіла старший інспектор ювенальної превенції Стрийського відділу поліції лейтенант поліції Юлія Огородник, про окремі факти недогляду батьками за своїми неповнолітніми дітьми працівникам поліції стало відомо від свідомих місцевих мешканців, за що правоохоронці висловлюють їм вдячність.

“Байдужість батьків, невиконання ними своїх обов’язків щодо виховання дітей є однією з причин того, що дитина починає конфліктувати з законом – вчиняє правопорушення, як адміністративні, так і кримінальні”, – зазначила лейтенант поліції.

На профілактичному обліку в Стрийському відділі поліції перебувають десятеро дітей. Шестеро з них засуджені за вчинення кримінальних правопорушень до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, двом оголошено підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, підліток звільнений з місць позбавлення волі, де він відбував покарання за вчинення злочинів та одна дитина за вчинення насильства в сім’ї”

«Ми спільно зі службами у справах дітей, соціальними службами міста і району , педагогами та психологами визначаємо причини конфліктної поведінки дітей та працюємо над їх усуненням, залучаємо до цієї роботи духовенство. Однак, інколи це зробити дуже складно, особливо, коли батьки не турбуються за своїх нащадків», – додала лейтенант поліції Юлія Огородник.

Працівники поліції звертаються до батьків з проханням більше уваги приділяти своїм дітям.

Джерело: ГУНП у Львівській області

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району