На Тернопільщині руїни перетворили на надсучасний завод

Перебуваючи з робочим візитом на Тернопільщині, Президент України Петро Порошенко ознайомився з роботою одного із найпотужніших підприємств області – ТОВ «СЕ Борднетце-Україна». Разом із Президентом, участь у відкритті першої черги Чортківської філії даного підприємства взяв Голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Товариство з німецько-японськими інвестиціями «СЕ Борднетце-Україна» працює на теренах Тернопільщини з 2006 року і є постачальником систем до міжнародної автомобільної промисловості. Розширюючи свої потужності, компанія розглядала можливість будівництва нового підприємства у Чортківському районі. Як повідомив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, за результатами розгляду перспективних земельних ділянок керівниками було обрано територію з виробничим приміщенням ВАТ «Агромаш». 11 березня 2016 року керівництвом ТОВ «СЕ Борднетце Україна» та ВАТ «Агромаш» підписано відповідний договір купівлі.

«Ми є свідками того, як на руїнах буквально за кілька місяців з’явилося нове підприємство європейського зразка. Перебуваючи тут, ми бачимо, що жителі Тернопільщини мають можливість працювати у безпечних та комфортних умовах. А, головне, ці 400 жителів нашої області, які вже працюють на Чортківській філії «Борднетце», залишилися вдома зі своїми сім’ями, а не змушені шукати кращої долі на заробітках закордоном. Загалом в рамках реалізації даного інвестпроекту зможуть працевлаштуватися 2 тисячі наших краян. Підприємство пропонує конкурентну оплату праці і соціальний пакет – тому ми вітаємо таких інвесторів в нашій області й готові надавати їм всебічне сприяння», – зауважив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він підкреслив, що сьогодні Тернопільщина займає 5 місце в Україні за темпами вироблення продукції промисловим комплексом. За словами очільника краю, у нинішньому році виробництво продукції галузі зросло майже на 8%, а обсяг її реалізації на 27,6% та склав 9,9 млрд грн.

«Наша стратегія – крок за кроком розвивати Тернопільщину і виводити її у лідери. Можливо не так швидко, як би хотілося, але цілком впевнено нам вдається рухатися до реальних змін в області. І дуже важливо, що ми маємо підтримку від Держави – адже цьогоріч ми реалізовуємо різних проектів на суму у майже 300 млн грн. Вагомим є те, що ми маємо партнерів і серед бізнесу – ось у цей проект, де ми зараз знаходимося, загалом буде вкладено 12 мільйонів євро інвестицій. І це засвідчує, що область рухається в правильному напрямку», – зазначив Степан Барна, перебуваючи на Чортківській філії ТОВ «СЕ Борднетце Україна».

Як підсумував Президент України Петро Порошенко, українці продовжують змінювати державу навіть у складних умовах.

«Замість того, щоб брати кредити, які треба повертати, потрібно залучати інвестиції, які створюють нові робочі місця, дають податки, нові технології. Відкриття цього виробництва є запорукою і ознакою успіху України», – сказав Президент.

Довідково.

На першому етапі реалізації інвестиційного проекту ТОВ «СЕ Борднетце Україна» в м.Чортків – впродовж 2016 року планується будівництво логістично-виробничої та адміністративно-побутових площ і створення 1000 нових робочих місць. У 2017 році заплановано завершення реалізації інвестиційного проекту, що дасть змогу збільшити чисельність нових робочих місць до 2000 одиниць. Станом на сьогодні, перший етап будівництва заводу, що включає в себе реконструкцію старих приміщень “Агромаш”, об’єднання їх в один виробничо-логістичний цех – на фінішній прямій. Проводяться підготовчі роботи до реалізації ІІ етапу інвестиційного проекту. Створено 500 нових робочих місць, працевлаштовано 400 осіб, які зараз проходять навчання та інструктаж роботи на підприємстві.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району