На Турківщині відзначили День Державного Прапора України – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ На Турківщині відзначили День Державного Прапора України

На Турківщині відзначили День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, Турківщина урочисто відзначила День Державного Прапора України. З цієї нагоди у м. Турка, о 9.00 год. біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якому взяли участь представники влади району та міста, громадських та політичних організацій, учасники АТО, громада міста. Опісля з вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. « Прапор – символ слави багатьох поколінь українців, він пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Повідомляє сайт ТУРКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині» – зазначив у своєму виступі Юрій Лило.

Також зі святом привітали присутніх  голова міської ради Геннадій Когут, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, учасник АТО Іван Круц, побажали міцного здоров’я, миру, злагоди, взаємної шани та глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки