На Яворівщині привітали місцеву довгожительку – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ На Яворівщині привітали місцеву довгожительку

На Яворівщині привітали місцеву довгожительку

З щирими вітаннями та цінними подарунками прийшли привітати ювілярку Кичму Катерину Іванівну голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, керівник апарату Зоряна Мірило, начальник управління соціального захисту населення  Уляна Ганусяк, депутат районної ради Володимир Карпусенко, голова Ясниської сільської ради Мар’ян Ковпак. Від поважних гостей, уваги, теплих і щирих слів та подарунків ювілярка була приємно вражена.

Повідомляє сайт ЯВОРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Жінка зуміла зберегти, в свої поважні роки, світлий розум та життєрадісність.  Згадуючи довге та нелегке життя, пані Катерина розповіла, що чоловік загинув на фронті, а вона самотужки виховувала 4 дітей працюючи на колгоспі. «А рецепт довголіття в тому, що я не випила ні грама спиртного» – пояснює ювілярка.

Кичма Катерина  народилася в с Ясниська 17 вересня 1917 року . Молоді роки пройшли в тяжкі воєнні часи. Виростила чотирьох. Ювілярка пережила війну та голод, має статус учасника війни. Зараз Катерина Іванівна  проживає разом із сином. Має 6 онуків, 8 правнуків та 6 праправнуків.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки