На Золочівщині проводять місячник озеленення

16 березня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Ігорем Нижником провели нараду-семінар за участю голів місцевих рад району, працівників Народних домів району, передає ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Золочівської РДА.

Основне питання про яке говорилося – це проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. В ході семінару обговорено питання порядку денного, а саме про проведення місячника озеленення, благоустрою та Дня довкілля, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник особливу увагу звернув на те, що у районі з 13 березня до 13 квітня 2017 року проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 1 квітня 2017 року – День довкілля.

«У районі необхідно проведення заходів з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення. Створено районний організаційний комітет для організації проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля та затверджено його склад розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 березня 2017 року № 111. Міським, селищному, сільським головам, Золочівському управлінню водного господарства доручено розробити заходи з упорядкування територій парків, скверів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищення прибережних захисних смуг рік і водоймищ від сміття, розчистки та впорядкування водних джерел, провести упорядкування та благоустрій русел річок, каналів, джерел, водойм, в т.ч. ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на берегах річок та прибережних смугах, а також вжити заходів стосовно розчистки від сміття каналів, придорожніх кюветів, гідротехнічних споруд », – сказав під час зустрічі Ігор Нижник.

«Головам місцевих рад району, керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності доручено забезпечити створення робочих груп для координації робіт з благоустрою в населених пунктах, на підприємствах, організаціях та установах, залучивши до них представників громадських організацій», – сказав голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Під час наради-семінару виступали запрошені керівники районних служб та наголошували на штрафних санкціях при спалюванні сухої рослинності, шкоді сміття для здоров’я людини, забруднення води і повітря побутовими відходами та акцентували увагу на широкій інформаційно-роз’яснювальній роботі серед населення району із залученням громадян на громадські роботи. Під час наради-семінару обговорено і питання стану доріг у районі.

До відома голів місцевих рад доведена вимога стосовно належного прибирання та благоустрою підпорядкованої території, а особливо доріг та об’єктів дорожньої інфраструктури.

Джерело: ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району