П’яна жінка двічі жбурнула 4-місячним немовлям у поліцейських

У Львові на вул. Гетьмана Мазепи о 3 годині ночі багатодітна жінка в нетверезому стані жбурнула 4-місячне немовля в патрульних поліцейських, яких сама ж викликала. Поліцейський зловив дитину на льоту. Жінку шпиталізували бригада з психіатричної лікарні, передає ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на INTERMARIUM.

Як розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова, за одну ніч патрульні тричі виїжджали на виклики на вулицю Гетьмана Мазепи. Нетвереза жінка, яка викликала поліцію, не могла потрапити додому. Жінка покинула четверо дітей на чоловіка а сама пішла вживати алкоголь.

“Чоловік, коли його дружина пила, доглядав за чотирма дітьми, найстаршому хлопчику 10 років, наймолодшій дівчинці – 4 місяці. Чоловік пояснив, що напував дитину теплою водою із цукром, аби вона не відвикла від материнського молока.

Вважав, якщо жінка перестане годувати грудьми немовля -зовсім піде з дому. Він працює, заробляє на родину, але в сім’ї часто скандалять. Дітьми зараз займаються соціальні служби. Жінка дуже зловживає алкоголем, агресивна. Намагалася побитися із поліцейськими і вдруге жбурнула у них дитину із криками “Забирайте собі!”. Інспектор знову встиг підхопити дитину.

На місце викликали швидку допомогу, яка оглянула дітей. Через неадекватну поведінку матері на місце викликали також медиків з психіатричної лікарні. Медики госпіталізували жінку, адже помітили у неї схильність до суїциду.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району