Трускавецькі рятівники провели громадську акцію – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ Трускавецькі рятівники провели громадську акцію

Трускавецькі рятівники провели громадську акцію

Днями Трускавецькі рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням учнів та викладачів школи №3.

Повідомляє сайт ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Основною метою заходу було ознайомлення із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до свідомості громадян правил безпеки життєдіяльності. В рамках акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців. Відтак, кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі рятувальника, примірявши захисні костюми, бойовий одяг,  захисні костюми, бойовий одяг та каски рятувальників.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Працівники ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків на водних об’єктах. Окрім цього, учні дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» проводиться рятувальниками щороку в кожній  школі міста. Це добрий спосіб наочно продемонструвати усі складності професії пожежника-рятівника та її важливість, а також нагадати учням, як потрібно поводитись в разі  надзвичайної ситуації. Такий урок сподобався усім: учням, вчителям та організаторам.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *