У Львові доґхантери знову труять собак

Невідомі особи розкидають у Львові препарат від туберкульозу, який для домашніх тварин є смертельним. Львів‘яни не на жарт стривожені, адже отруту знаходять у парках та навіть на дитячих майданчиках.

Про це повідомляє  ZIK.

Львів‘янка Анастасія Кочмарська із сумом розповідає про свого песика Ніку. Під час прогулянки у парку спанієль наївся отрути. Вже вдома у тварини почалися сильні судоми.

Жахіття тривало півгодини. Довезти тварину до клініки живою не встигли.

«Виявилось, що Ніку отруїли препаратом від туберкульозу. У собак на нього така реакція», – розповідає Анастасія.

Ветеринари кажуть: шанси врятувати чотирилапого після такого отруєння мізерні. Тож радять власникам чотирилапих пильно наглядати за тваринами під час прогулянки.

«Якщо ви знаєте, що собака має схильність підбирати щось із землі, значить треба вигулювати її на короткому повідку, не спускати з поля зору. Удома слід промити тварині мордочку та лапки. Загалом, треба привчати собак не підбирати нічого», – зазначає ветеринар Ярина Волинець.

Отруту розкидають у парках та просто на вулицях міста. Комунальники ж запевняють: це справа рук «доґхантерів» – осіб, які хочуть винищити безпритульних собак. Однак, передусім від цього страждають домашні тварини.

«Безпритульна собака не буде брати будь-якого корму, адже дуже чітко відчуває загрозу. На жаль, ще не прийняли закону, який би карав тривалим тюремним ув‘язненням за те, що тварина померла у муках», – каже комунальник Оксана Кошак.

Додамо, що волонтери радять повідомляти у соцмережах про бодай найменшу виявлену загрозу для чотирилапих.