У Львові судитимуть контрабандиста – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ У Львові судитимуть контрабандиста

У Львові судитимуть контрабандиста

Прокуратурою Львівської області затверджено та скеровано до Сихівського районного суду міста Львова обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 45-річного громадянина за ч.1 ст.333 КК України (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю), пише НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на прокуратуру в Львівській області.

Як встановлено у ході досудового розслідування, яке проводилось слідчим відділом УСБ України у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури, цей громадянин намагався переслати у поштовому відправленні з України до Сполучених Штатів Америки частини до вогнепальної нарізної зброї, а саме магазини до бойових автоматів системи Калашникова. Вказані предмети виявлені при проведенні митного контролю працівниками митниці.

За вчинення такого кримінального правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у виді штрафу від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі та строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий термін.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки