У місті відновились масові отруєння тварин – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НАС ЦЕ ОБУРИЛО У місті відновились масові отруєння тварин

У місті відновились масові отруєння тварин

У Львові відновились масові отруєння тварин та заклики у соцмережах розкидати отруту у місцях вигулу, пише ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Експрес.
“Сліди отрути виявлено у парку Франка на спеціально облаштованому для вигулу собак майданчику, біля Краківського ринку, на Сихові та інших територіях міста. ЛКП «Лев» звертається до власників собак із закликом бути обачними, не відпускати собак на самовигул, не дозволяти їм піднімати їжу з землі чи їсти з рук невідомих людей. Адже отрута, яку розкидають зловмисники, призводить до повільної та болісної смерті, проте при вчасному реагуванні є шанси врятувати улюбленця”, — йдеться у повідомленні.
Ветеринарний лікар ЛКП «Лев» Ольга Кіщук дає поради щодо профілактики та першої невідкладної допомоги тварині, якщо вона стала жертвою зловмисників та з’їла отруту:
ПРОФІЛАКТИКА: собак слід вигулювати в наморднику і на повідку, особливо у житлових районах біля будинків, смітників, а також у парках. Після прогулянки слід ретельно мити не тільки лапи, але й морду тварину. Уважно спостерігати за станом собаки після прогулянки.
СИМПТОМИ ОТРУЄННЯ: розвиваються упродовж 15 хвилин – 2 годин після прогулянки. Це – слабкість спочатку задніх, а потім і передніх кінцівок. Хитка хода, пізніше собака не може встати на ноги. Більш пізні симптоми включають судоми, рясну слинотечу, вокалізацію (собака виє), пізніше судоми стають неперервними, розвивається сплутаність свідомості, коматозний стан і смерть.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки