У Трускавці презентували першу сучасну URBAN-бібліотеку – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НАС ЦЕ ЗІГРІЛО, НОВИНИ ОБЛАСТІ У Трускавці презентували першу сучасну URBAN-бібліотеку

У Трускавці презентували першу сучасну URBAN-бібліотеку

Традиційну бібліотеку пострадянського зразка у місті перетворили на сучасну “урбаністичну”

Мешканцям Трускавця урочисто презентували нову URBAN-бібліотеку. Послугами переобладнаної на сучасний манер читальні зможуть користуватися близько 2000 відвідувачів. Оновлені зали, комфортні умови, новітнє обладнання, передові технології – відтепер це все у вільному доступі трускавчан та гостей міста. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА, пише ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДОНІ з посиланням на Depo.Львів.

На презентацію першої URBAN-бібліотеки завітав й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, а також представники місцевої влади та громадськість.

Варто наголосити, що URBAN-читальню вдалось відкрити за кошти Державного фонду регіонального розвитку – 980 тис грн та співфінансування Трускавецької міської ради – 110 тис грн.

Згідно із проектом традиційну бібліотеку пострадянського зразка у місті перетворили на сучасну “урбаністичну”.

Завдяки цьому громада міста отримала простір для реалізації цікавих, соціально-корисних, культурно-освітніх, інформаційних, пізнавальних та інших заходів. Також тут можна значно розширити комплекс бібліотечно-інформаційних послуг – організовувати круглі столи, конференції, семінари, майстер-класи, зустрічі з цікавими, видатними людьми, що приїжджають до Трускавця, а також значно зекономити бюджетні кошти на комунальних послугах.

Зазначимо, у рамках проекту замінили вікна та вхідні двері на металопластикові, утеплили фасад.

Крім того, реконструювали та відремонтували внутрішні стіни, підлогу та стелю; замінили існуючі внутрішні електромережі та електроопалення; облаштували санвузол та технічно-господарське приміщення; створили площадку для літньої тераси; відремонтували сходи та облаштували пандус; придбали техніку, обладнання, меблі.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки