У Золочеві відбулись збори військових капеланів

Національна гвардія України першою із усіх силових структур України запровадила та вже сформувала інститут військових капеланів.

Повідомляє сайт ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Золочівську міську раду.

Із 3 по 8 липня 2017 року Національна гвардія України збере 42 військових капелани у Навчальному центрі національної гвардії України у м. Золочеві.

3 липня 2017 року у Навчальному центрі Національної гвардії України відбулись збори військових капеланів. Розпочались збори з молитви у каплиці Золочівського замку.^A9B47285359F3F4A73F02AEB694351184F48DDFAEF021167C4^pimgpsh_fullsize_distr

Вітав учасників зборів міський голова Золочева Ігор Гриньків.

Всі капелани, які зголосилися духовно опікуватися нацгвардійцями вже підписали трудові договори та зараховані на цивільні посади.

З нацгвардійськими капеланами провели заняття з тактичної медицини, тімбілдінгу, ознайомлять з особливостями служби в НГУ.

Під час зборів також вивчатимуть питання взаємодії психологів та капеланів у форматі роботи мобільних груп психологічної підтримки (контролю бойового стресу) під час виконання особовим складом службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах в зоні АТО.

Значну частину часу приділять і обговоренню виконання безпосередніх обов’язків військових капеланів.

Джерело: ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)