У Золочівському районі дітей навчали правил дорожнього руху – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ У Золочівському районі дітей навчали правил дорожнього руху

У Золочівському районі дітей навчали правил дорожнього руху

Безпека дітей – спільна відповідальність дорослих, педагогів та правоохоронців. Під таким гаслом на Львівщині триває проект щодо попередження підліткової злочинності та дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Школа безпеки».

Проект стартував минулоріч у Золочівському районі за спільної ініціативи Головного управління поліції області, благодійної організації «Твоє право», Департаменту освіти та науки ЛОДА, а також Служби у справах дітей. Проект реалізується завдяки сприянню Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, передає сайт ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Наразі у 24 загальноосвітніх навчальних закладах Золочівщини тривають інтерактивні заняття для дітей, які проводять працівники поліції та педагоги.

Юні учасники проекту вже дізналися чимало цікавого та повчального про те, як захистити себе від різних ризикованих ситуацій у школі та на вулиці, довідались, що таке кібербезпека.

У січні в рамках проекту тривають заняття, присвячені Правилам дорожнього руху.

Дітям розкажуть про безпеку пішоходів, пасажирів та велосипедистів, влаштують практичні ігри та вікторини, майстер-класи.

Днями заняття у «Школі безпеки» відбулося для учнів Зозулівського навчально-виховного комплексу. Працівниця поліції Василина Думас розказала дітям про правила безпеки для пішоходів, «дорожні пастки», у які найчастіше потрапляють перехожі.

Школярі дуже жваво брали участь в обговоренні, ділилися думками про безпеку на дорозі, із цікавістю переглянули відеоролик про помітність пішоходів у темну пору доби.

Працівниця поліції запропонувала дітям спробувати змайструвати для себе оригінального світловідбивача. Школярі радо відгукнулися на цю пропозицію та одразу ж узялися до роботи.

Наприкінці заняття кожен учасник зустрічі тримав у руках яскраву «квітку безпеки».

Такий цікавий майстер-клас неабияк надихнув школярів, тож вони почали висловлювати власні думки про те, як переконати пішоходів берегти своє життя та дотримуватися Правил дорожнього руху.

Усі свої ідеї школярі матимуть змогу втілити у власному проекті, який повинні презентувати на наступному занятті.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки