Журналісти розшукали в Ростові маєток утікача Януковича – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home СВІТ Журналісти розшукали в Ростові маєток утікача Януковича

Журналісти розшукали в Ростові маєток утікача Януковича

Будинок утікача Віктора Януковича в Ростові-на-Дону розташований у закритому котеджному містечку та перебуває під державною охороною.

 Про це йдеться в сюжеті ТСН.

По сусідству з Януковичем мешкають полковник ФСБ, заможні бізнесмени, радник губернатора й мер одного з російських міст.

Про місце розташування будинку розповіли в оточенні самого втікача. Котеджне містечко із сімох будинків лежить за великим парканом і межує з юридичним інститутом російського МВС, який у народі називають просто «школа поліції». Цю територію пильно охороняють. Ворота відчиняють лише для господарів маєтків.

Придбати тутешнє житло можна за 60 мільйонів російських рублів. Це майже мільйон євро. Місцеві жителі називають містечко VIP-поселенням. А самого Януковича – «довбаним сусідом».

«Він нам потрібен, цей Янукович? Тут своїх вистачає», – кажуть жителі Ростова.

Один із жителів самого котеджного містечка підтвердив у телефонній розмові, що в одному з будинків мешкає колишній український посадовець. Однак уточнити, де саме оселився Янукович, він не зміг. Водночас адресу, яку вказав Янукович для слідчих ГПУ, на загальнодоступних картах котеджного містечка не позначено. Найімовірніше, це пов’язано із секретністю.

Тим часом вирішують долю української власності колишнього можновладця. Так, днями стало відомо, що недобудований палац Януковича на мисі Айя в окупованому Росією Криму буде передано управлінню справами президента РФ. Спочатку планували, що палац дістанеться Севастополю. Там хотіли облаштувати санаторій або пансіонат.

Джерело: Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *