У районі відкрили два нові медичні заклади

21 серпня, у селі Муроване відбулося урочисте відкриття ФАПу, а у селі Двірці оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Мешканці сіл отримали найсучасніші заклади медицини.

Про це повідомляє сайт СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на НАД БУГОМ.

До відбудови цих об`єктів долучилися депутати усіх рівнів, сільські голови, районна рада та райдержадміністрація, місцеві громади, міжнародні донори.

Зокрема, на реконструкцію амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Двірці у 2017 році з обласного бюджету було виділено 100 тис. грн. Співфінансування з районного бюджету становило 153 тис. грн, з місцевого – 14 тис. грн, кошти громади – 30 тис. грн. На закупівлю медичного обладнання витрачено 135 тис. грн.

Ремонт Мурованського ФАПу проведено в рамках реалізації проекту місцевої громади «Інноваційне енергозбереження у ФАПі с.Муроване», який реалізовано за програмою ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 3». Загалом освоєно 475 тис. грн, за які утеплено фасад приміщення, замінено підлогу, вікна та двері, проведено ремонт електросистеми. Окрім цього, з районного бюджету було виділено 26 тис. грн на придбання меблів.

ЧИТАЙТЕ ТAКOЖ:                                            

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми