Борислав на шляху до енергонезалежної громади

Вчора, 17 червня, в центральній міській бібліотеці Борислава відбувся презентаційний показ відео про наше місто «Борислав. На шляху до енергонезалежної громади».

Нагадаємо, впродовж минулого тижня в Бориславі відбувались зйомки відеоролика про використання деревини для енергетичних потреб жителів та установ міста Борислава. Це стало можливим завдяки проекту «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020», де ЗОШ № 9 стала переможцем конкурсу «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії» та отримала інноваційний грант для реконструкції котельні зі встановленням твердопаливних котлів та внутрішніх систем опалення. Саме в рамках цього проекту й були передбачені зйомки відео.

Також варто додати, що відео відзняте самими жителями міста, які до цього жодного разу не тримали професійну камеру в руках. Основна мета цього проекту – це партисипативний  підхід – можливість дослідити певні питання через підготовку відео-продукту при цьому співпрацюючи в групі і створюючи позитивні зміни. Як зазначають організатори, процес зйомки був важкий, проте дуже захоплюючий, не вистачало часу, але енергії було вдосталь, здобуто неоціненний досвід, і вже є чергові ідеї для втілення.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району