home ТРИБУНА ДЕПУТАТА Депутати Дрогобицької райради вимагають покарати винних у розстрілі Героїв Небесної cотні

Депутати Дрогобицької райради вимагають покарати винних у розстрілі Героїв Небесної cотні

Сьогодні, 29 грудня, на ІІІ позачерговій сесії Дрогобицької районної ради депутати прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо необхідності прискорення розгляду питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у розстрілі Героїв Небесної сотні.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

«Ми, депутати Дрогобицької районної ради, висловлюємо свою стурбованість штучним затягуванням розгляду справ про притягнення до кримінальної відповідальності замовників і виконавців кривавої бійні на Майдані Незалежності, – говориться у зверненні. – Уже минуло майже два роки від того часу, як Герої Небесної сотні поклали свої життя на вівтар України, але досі не названо винних у цьому злочині осіб та не притягнено їх до кримінальної відповідальності».

Народні обранці Дрогобиччини вимагають провести об’єктивне розслідування злочинів режиму В. Януковича та найближчим часом притягнути до кримінальної відповідальності винних у вбивстві Героїв Небесної сотні та інших патріотів України.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки