home НАС ЦЕ ДІСТАЛО На Львівщині судитимуть депутата за зловживання владою

На Львівщині судитимуть депутата за зловживання владою

Прокуратурою Львівської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно депутата Суходільської сільської ради Перемишлянського району, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Прокуратуру Львівської області

Вказаному посадовцю прокурором Львівської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 (в редакції КК України 2001 року) та ч.1 ст.366 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат, використовуючи надану йому владу, в інтересах третіх осіб, склав завідомо неправдиві офіційні документи, у тому числі – рішення виконавчого комітету Суходільської сільської ради.

На підставі зазначеної документації зацікавлена особа отримала дозвіл на приватизацію житлового будинку в селі Суходіл Перемишлянського району та незаконно зареєструвала право власності на це майно.

 Довідково. За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 (в редакції КК України 2001 року – використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби в інтересах третіх осіб, що завдало істотної шкоди інтересам окремих громадян) та ч.1 ст.366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей), посадовцю загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади на той же термін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *