В Бориславі підтримають громадські ініціативи

З 11 по 17 червня в Бориславі перебуває делегація у складі: британський спеціаліст, інструктор групи Сабіне Геллманн; науковий співробітник Львівського лісотехнічного університетету Мар’яна Мельникович; координатор заходу, голова ГО «Форза» Леся Лойко; представник Бернського університету (Швейцарія) Гайно Меессен та Астрід Бйорнсен, представник Інституту снігу та лавин (Швейцарія). Завданням групи на цей період є зйомка презентаційного відеоролика про Борислав, а саме – про використання деревини для енергетичних потреб жителів та установ міста, про здобутки в цій галузі і перспективи.

У понеділок, 11 червня, учасники групи зустрілись з представниками влади для знайомства та допомоги в координації проекту. На обговоренні були присутні в.о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, представники депутатського корпусу міськради Ігор Михаць, Руслан Зелінський, Ярослав Струс, Любов Голубіцька, керівники відділів та управлінь БМР, директор Бориславського парку Ігор Саган, директор КП «Бориславтеплоенерго» Богдан Дубас, представник ДП “Дрогобицький лісгосп” Мирон Маковецький. Організатори працюють щоденно в приміщенні центральної бібліотеки, укладають та удосконалюють сценарій зйомок та раді бачити і долучати до роботи кожного.
Нагадаємо, актив мікрорайону Губичі здобув перемогу в конкурсі «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії» і виграв грант на суму 1300 швейцарських франків для реконструкції котельні зі встановленням твердопаливних котлів та внутрішніх систем опалення у 9 школі Борислава. Саме в рамках цього проекту і відбуватиметься зйомка відео. Презентаційний показ фільму – у неділю 17 червня о 14:00 в приміценні центральної бібліотеки. Детальніше про це читайте в наших попередніх публікаціях.