Cім’я із маленькою дитиною самотужки вибиралася із несправного ліфта

У Львові сім’я із маленькою дитиною застрягла у ліфті. Вибиратись із пастки довелось самотужки, ризикуючи життям та здоров’ям. З’ясувалося, що несправний підйомник полонить жителів не вперше. Хоча його терміни експлуатації ще не закінчились, однак ліфт виявився не пристосованим до українських реалій.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Вечір» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) передає ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ZIK.

Родина Гордієнків – Стас, Наталія та їхня маленька донечка Анжеліка – у час новорічних свят застрягла у ліфті. Кабіна, у якій вони спускалися, зависла між поверхами. Зв’язку там не було, тож довелося рятуватися самотужки. Чоловік силоміць розтиснув двері, висадив у коридор маленьку донечку, а потім визволив дружину і себе.

«На секунду мені здалось, що той ліфт взагалі ні на чому не тримається. Він завис під кутом, а підлога, металева рама та все інше було просто вирване з м’ясом», – розповідає Стас Гордієнко.

Сусіди Гордієнків зазначають: ліфт несправний і люди застрягають там регулярно, або ж іноді підйомник може завезти не на потрібний поверх. Тож усі стараються підніматись сходами.

«До четвертого поверху я ще нормально піднімаюсь, а далі вже доводиться весь час зупинятися. Важко так вибиратися на сьомий чи дев‘ятий поверх, але що поробиш», – бідкається жителька будинку Олександра Філоретова.

Ліфт у багатоповерхівці встановили у 2007 році, але фірми, яка цим займалась, більше не існує. Небезпечний підйомник обслуговує інша приватна компанія – «Майстерос». Там пояснюють: іноземне обладнання просто не пристосоване до українських умов.

«Там встановили ліфти польського виробництва «Полява», які не пристосовані до наших умов експлуатації. Нестабільна напруга, дешеві матеріали – от вони часто і виходять із ладу», – пояснює директор підприємства «Майстерос» Роман Богонос.

Ліфтовики закликають жителів самотужки не вибиратись із підйомника, а дочекатись рятувальників.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району