Львів’янин, що отруївся в їдальні, домігся 50 тисяч компенсації

Чоловікові, що отруївся в їдальні Українського католицького університету виплатять компенсацію, що буде перерахована в один із благодійних фондів. Про це Тарас Лозицький повідомив у Facebook, передає ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Львівський портал.

За його словами, усі кошти від компанії «Фест» буде перераховано  на один із публічних фондів.

«Вчора у мене відбулася зустріч із представником компанії, на якій ми абсолютно спокійно погодили те, що компанія «Фест» переведе озвучену мною суму на один із вказаних у публічному листі фондів. Відповідно на вибір фонду у них є п’ятнадцять календарних днів, починаючи з сьогодні. А також ще чотирнадцять календарних днів на переказ коштів з моменту цього вибору. Компанія зробила висновки із поточної ситуації і вже робить все можливе, щоб запобігти її повторенню, а також постійно працює над покращення рівня своїх закладів»,- зазначив він.

«Також сьогодні мені дзвонив один із співвласників компанії Фест – Юрко Назарук. Він запропонував переказати суму в 50 000 грн не у один із фондів мого списку, а у Фонд допомоги дітям Героїв та обмалював ситуацію, що там наразі дуже потрібні кошти. Я абсолютно розділяю бажання компанії Фест допомогти і цьому фонду, але ми домовилися, що компанія все-таки обере організацію із мого списку та перекаже кошти у нього. Там допомога потрібна не менше.

З другого боку, якщо Фест хоче підтримати Фонд допомоги дітям Героїв та має таку можливість, ніхто не може заборонити компанії це зробити – дійсно хороша справа»,- додав постраждалий.

Згодом чоловік повідомив про остаточну домовленість із “Фестом”:

«Наразі ми прийшли до спільного знаменника з компанією, результатом чого стало переведення по 12 500 грн в кожен з озвучених в моєму публічному зверненні благодійних фондів. Загальна сума склала 50 000 грн».