На Львівщині патруль упіймав п’яного офіцера – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ На Львівщині патруль упіймав п’яного офіцера

На Львівщині патруль упіймав п’яного офіцера

Яворівський районний суд Львівської області розглянув адмінматеріали про притягнення до відповідальності гр. Б., військовослужбовця, старшого лейтенанта військової частини, дислокованої в м. Яворові, за вчинення ним правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-20 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями).

Про це повідомляє ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK.

Суд встановив: згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, старший лейтенант В. був затриманий патрулем ВСП в м. Яворові у нетверезому стані.

У судове засідання офіцер не з’явився, однак від нього надійшла заява, в якій просить адміністративну справу розглядати за його відсутності, свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-20 КУпАП, визнає.

Суд постановив: адміністративну справу відносно В. у вчиненні ним адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-20 КУпАП,  закрити – через  сплив строку накладення адміністративного стягнення.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її проголошення, шляхом внесення скарги через Яворівський районний суд Львівської області.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки