Правоохоронці викрили чиновницю-шахрайку на Львівщині – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ Правоохоронці викрили чиновницю-шахрайку на Львівщині

Правоохоронці викрили чиновницю-шахрайку на Львівщині

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками слідчого управління викрили провідного фахівця одного з районних центрів зайнятості, котра протягом 2013-2015 років організувала схему розкрадання бюджетних коштів через безпідставні виплати соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, пише ЛЬВІВ СЬОГОДНІ.

Як встановили правоохоронці, посадовець від імені суб’єктів підприємницької діяльності видавала довідки про доходи, у які вносила неправдиві відомості про прийняття та звільнення з роботи, а також робила неправдиві записи у трудових книжках громадян, котрі фактично не працювали у цих підприємців.

Такі довідки надавали громадянам підстави отримувати державну соціальну допомогу як малозабезпеченим сім’ям. У такий спосіб більше ніж вісімдесят чоловік безпідставно отримали соціальної допомоги на суму понад шістсот тисяч гривень.

У 2016 році фахівця було звільнено з займаної посади. Правоохоронці повідомили екс-чиновниці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.190 (шахрайство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Джерело: Відділ комунікації поліції Львівської області

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки