Правоохоронці виявили наркокубло на Львівщині

Працівники управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей Департаменту протидії наркозлочинності викрили двох зловмисників, причетних до незаконного обігу наркотичних засобів.   Вилучено наркотики та холодну зброю, пише МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ст.307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів), працівники управління провели два санкціоновані обшуки у двох мешканців Миколаївського району Львівської області віком 37 та 40 років.

За словами заступника начальника Управління підполковника поліції Олександра Міщанинця, правоохоронці встановили двох раніше судимих зловмисників, які налагодили домашнє незаконне виробництво психотропних речовин. За допомогою спеціального лабораторного обладнання підозрювані щоденно виготовляли двадцять грамів психотропної речовини «амфетамін». Виготовлений наркозасіб збували серед наркозалежних району та вживали особисто.

Під час обшуків у підозрюваних виявлено та вилучено, за попереднім висновком, понад двадцять грамів психотропної речовини «амфетамін», кастет, пістолет «Магнум», лабораторне обладнання для виготовлення психотропних речовин та пристрої для куріння наркотичних засобів.

Джерело: Відділ комунікації ГУНП Львівської області