Рятувалиники вчилися шукати людей під лавиною – НОВИНИ МІСТА ЛЕВА
home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ Рятувалиники вчилися шукати людей під лавиною

Рятувалиники вчилися шукати людей під лавиною

22 лютого на горі Тростян Сколівського району відбулися навчання для фахівців Пошуково-рятувальної частини Загону технічної служби ДСНС Львівщини, передає СКОЛЕ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС у Львівській області.

Рятувальники відпрацьовували елементи пошуку потерпілих методом зондування місць сходження лавини, а також за допомогою лавинного датчика. Слід зауважити, що усі рятувальники та туристи, які відправляються у зимові гори під час лавинної небезпеки, повинні бути забезпечені такими пристроями. Передача сигналу цього датчика дає змогу визначити точне місце знаходження потерпілого під шаром снігу, що значно підвищує шанс на виживання.

Під час тренувань надзвичайники пройшли також й школу психологічної підготовки.  За легендою, в одній із гірських ділянок зійшла лавина. Внаслідок цього,  рятувальники опинялися під товщею снігу. Дана вправа є важливою для того, аби визначити реакцію людського організму та його поведінку у кризовій ситуації.

Враховуючи той факт, що у гірських районах Львівщині взимку є місця сходження лавин, дане тренування є надзвичайно важливим.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки