Танцюристи з Червонограда перемогли на міжнародному фестивалі

Зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» Червоноградської гімназії (керівник Світлана Монченко) повернувся з Вільнюса, де здобув І місце в міжнародному фестивалі, пише ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на ZIK.

II-ий Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» проходив 18-22 січня у столиці Литовської Республіки м.Вільнюс. 107 учасників із 17 регіонів України та Литви змагалися у п’яти номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Театральний жанр», «Інструментальний жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво».

На конкурс запросили колективи з Києва, Рівненської, Полтавської, Черкаської, Харківської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Закарпатської областей, а також Львівщину, яку представляли червоноградці. Постановку їх запальних українських танців високо оцінили члени журі та присудили I місце фестивалю у номінації «Хореографія», – передає власкор ІА ZIK.

Організувала фестиваль ВМГО «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства Литви в Україні та Посольства України в Литві.

У позаконкурсній програмі українські колективи мали зустріч у Посольстві України в Литві, де співали українських пісень, а також побували з екскурсіями у Вільнюсі, Варшаві, Любліні.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району