home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ Нові можливості міського парку

Нові можливості міського парку

Відбулося засідання 38 позачергової сесії, на якій серед фінансових та інших господарських питань розглядались зміни до бюджету міста, які мали безпосередній вплив на розвиток Міського парку культури.

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Як доповів начальник фінансового управління Юрій Петрів, зміни вноситимуться у частині фінансування на діяльність міського парку, а саме для придбання нового атракціону.

На виділені кошти дирекція парку замовила 12-місну ланцюгову карусель заввишки 4 метри. Атракціон буде встановлений на місці старої каруселі, яку демонтують після обстеження спеціально запрошеного інспектора.

Карусель буде мобільною, її збір займатиме близько години, що дає більше можливостей для збереження її у хорошому стані та додаткового заробітку. У холодну пору року складена карусель надійно зберігатиметься у закритому сухому приміщенні, щоб не піддаватись руйнуванню від холоду і вологості пізньої осені чи ранньої весни та зимовим морозам. Також мобільність каруселі дасть можливість перевозити її, наприклад, на фестини у будь-який із районів міста, щоби зробити свято ще багатшим на позитивні емоції у дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *