home ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ, НОВИНИ ОБЛАСТІ У Моршині оголосили конкурс на кращий логотип міста

У Моршині оголосили конкурс на кращий логотип міста

Конкурс проводиться з метою створення та визначення найкращого промоційного логотипу та гасла міста Моршина, які будуть використані в рекламних та промоційних заходах, спрямований на формування позитивного іміджу міста Моршина в Україні та за кордоном.

Повідомляє сайт МОРШИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

У Конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Участь у конкурсі безкоштовна. До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації міста як емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення) та гасло (ключова ідея). До конкурсних робіт обов’язково додається чистий конверт, та заповнена заява або її сканований варіант надсилається текстовим файлом.

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в друкованому вигляді за адресою: Моршинська міська рада, вул.І.Франка, 15, м.Моршин, Львівська область, 82482 та в електронному вигляді на електронну скриньку e-mail: morshin_rada@ukr.net. Учасник може подати необмежену кількість робіт.

Конкурс проводиться у три етапи. Перший етап передбачає відбір Оргкомітетом до десяти конкурсних робіт фіналістів. Другий етап передбачає оцінку громади конкурсних робіт, відібраних на першому етапі. Для проведення другого та третього етапів Конкурсу Оргкомітет враховує громадську оцінку мешканців м. Моршина щодо конкурсних робіт – переможців першого туру Конкурсу. Третій етап передбачає визначення Оргкомітетом переможця Конкурсу.

Переможець Конкурсу нагороджується дипломом та грошовою премією в розмірі 20 тисяч гривень.

Подати свої пропозиції учасники можуть в термін до 30 листопада 2017 року включно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *