home ЕКОНОМІКА На конкурс на директора ДП «Артемсіль» подано 7 кандидатів.

На конкурс на директора ДП «Артемсіль» подано 7 кандидатів.

Збігає термін подачі документів на конкурс з відбору директора ДП «Артемсіль». З 1 лютого 2016 року Мінагрополітики повторно оголосило конкурс на посаду директора ДП «Артемсіль». Термін подачі документів від кандидатів триває до 3 березня 2016 року.  Станом на  24 лютого заяви подали лише сім кандидатів.

Для відбору претендентів в Мінагрополітики працює постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: Alexander Hughes, ARTE Business Group, rabota.ua. Всі вимоги та умови участі в конкурсі розміщені за посиланням. Разом з пакетом документів, кандидати мають надати свою конкурсну пропозицію щодо стратегії та перспектив розвитку підприємства.

Наступний етап конкурсу – розгляд поданих документів комісією. До участі в конкурсі будуть допущені лише ті претенденти, які надали повний перелік документів та оформили їх згідно з вимогами. Учасники, які пройдуть до наступного етапу, будуть публічно захищати свої конкурсні пропозиції перед комісією.

«Конкурсна пропозиція має містити цілі та стратегію майбутнього розвитку підприємства. Від майбутнього керівника ми очікуємо підтримки курсу на приватизацію держпідприємства. Кандидат має ретельно вивчити фінансову документацію підприємства та всю наявну інформацію, розуміти проблеми підприємства та запропонувати шляхи їх вирішення. Адже на плечі керівника лягає вся відповідальність за роботу компанії, міністерство ж у свою чергу не втручається в операційну діяльність підприємства», – говорить начальник Відділу кадрового забезпечення АПК та член конкурсної комісії Ірина Гнутова. Вона також повідомила, що цього разу процедура подачі документів значно спрощена. Відтепер  претенденти  можуть надсилати пакет документів електронною поштою. Крім того, з переліку виключено деякі документи, отримання яких займало кілька тижнів.

«Ми впевнені, що посада керівника крупного ДП – гідний виклик для фахового та спроможного управлінця. Тим більше, що зі збільшенням заробітної плати – рівень доходу дорівнюватиме ринковому», – наголосила Ірина Гнутова.

Мінагрополітики підкреслює, що конкурсний відбір проводиться максимально прозоро та відкрито, про його перебіг постійно інформується громадськість та медіа-спільнота, до його висвітлення залучено низку профільних та загальнонаціональних ЗМІ. Для максимального поширення інформації щодо конкурсу Мінагрополітики звернулось до рекрутингових агентств та до сайтів працевлаштування. Оголошення про вакансію розміщені на національних сайтах працевлаштування work.ua, rabota.ua, hh.ua. Портал rabota.ua та інші Інтернет-видання регулярно  розміщують відповідні тематичні інформаційні матеріали. Члени конкурсної комісії надають інформацію на радіо- та телеефірах. Інформаційна компанія триває постійно, а Мінагрополітики і надалі інформуватиме про перебіг конкурсного відбору.

Прес-служба Мінагрополітики

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *